Школа — це майстерня, де формується думка підростаючого покоління, треба міцно тримати її в руках, якщо не хочеш випустити з рук майбутнє.
А. Барбюс

Виховна робота

У школу приходить малюк…

Із безпомічного створіння

він перетворюється на підлітка.

Росте дитина, і серйознішими

стають проблеми,

які треба вирішувати.

/Files/images/41.2.gif

Організація виховної та позакласної роботи в школі

Виховання – багатогранний і складний процес, значення якого неможливо переоцінити. Він передбачає формування у дитини єдиної системи цінностей і соціальних компетенцій. А це і ставлення до себе і своїх батьків, відношення до природи, суспільства, своєї країни тощо.

Метою виховної роботи школи є виховання громадянина України – носія цінностей та загальнолюдських надбань.

Виховна система школи передбачає реалізацію наступних завдань:

Формування в учнів правової свідомості, виховання громадської відповідальності, культури поведінки та свідомої дисципліни.

Виховання відповідального ставлення до навчання та до праці, розширення політехнічного кругозору й підготовка до свідомого вибору професії.

Фізичне удосконалення, зміцнення здоров’я й формування в учнів санітарно-гігієнічної культури.

Формування в учнів естетичної культури, розвиток умінь створювати прекрасне навколо себе, розвиток художніх здібностей і талантів дітей.

Виховання в учнів політичної свідомості, розвиток суспільної активності, формування основ громадянського світогляду.

Для реалізації цих завдань у школі розроблений план виховної роботи навчального закладу та окремі плани класних керівників, які були затверджені на засіданні методичного об’єднання класних керівників. Ці плани охоплюють всі напрямки виховання: патріотичне, правове, моральне, художньо-естетичне, трудове, фізичне, екологічне, превентивне та включають у себе календарні, традиційні шкільні свята, заходи, конкурси, міські заходи щодо втілення національної програми «Діти України», «Комплексної програми профілактики злочинності і бездоглядності», «Програми профілактики ВІЛ-інфекції», «Основні орієнтири виховання учнів 1-11 класів загальноосвітніх навчальних закладів», заходи щодо зміцнення моральності та утвердження здорового способу життя та ін.

Системний підхід до організації виховної роботи в школі дозволяє створити річний циклу шкільних традицій, які включають комплексні заходи, що проходять у шкільному колективі протягом року. Головною структурною одиницею в них є класний колектив, якому надається можливість творчої самореалізації, достатня свобода вибору змісту і форми участі в загальній справі.
В організації та проведенні свят, як правило, бере участь весь учнівський колектив, вчителі, батьки. Така співпраця є чудовою нагодою для неформального спілкування між дітьми та дорослими. Кожен учасник святкового дійства може проявити себе і як виконавець, і як організатор.

/Files/images/Фото0137.jpg/Files/images/Фото0820.jpgВідкритий виховний захід 6-го класу "Ми українці!"

/Files/images/DSCN0595.JPGТуристичні змагання/Files/images/ЗАР.PNG"В здоровому тілі- здоровий дух!"

/Files/images/Фото0694.jpgПрофілактична робота з учнями схильними до правопорушень

Кiлькiсть переглядiв: 909

Коментарi

 • Toto

  2013-09-10 07:30:47

  Shoot, who would have thugoht that it was that easy? http://fmwivfr.com [url=http://dtbgqqdedp.com]dtbgqqdedp[/url] [link=http://qqofygeh.com]qqofygeh[/link]...

 • Tucker

  2013-09-10 00:22:07

  I di'ndt know where to find this info then kaboom it was here....

 • Augusta

  2013-09-08 20:38:02

  Imsrvspiee brain power at work! Great answer! http://otfzqicc.com [url=http://eixeldlguv.com]eixeldlguv[/url] [link=http://ayrjpsqumm.com]ayrjpsqumm[/link]...

 • Jessica

  2013-09-08 12:35:51

  Free knowledge like this doesn't just help, it promote deoacrmcy. Thank you....

 • Kristen

  2013-09-07 14:58:12

  Heck yeah baeby-e keep them coming!...

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.