Школа — це майстерня, де формується думка підростаючого покоління, треба міцно тримати її в руках, якщо не хочеш випустити з рук майбутнє.
А. Барбюс

Виховна робота

У школу приходить малюк…

Із безпомічного створіння

він перетворюється на підлітка.

Росте дитина, і серйознішими

стають проблеми,

які треба вирішувати.

/Files/images/41.2.gif

Організація виховної та позакласної роботи в школі

Виховання – багатогранний і складний процес, значення якого неможливо переоцінити. Він передбачає формування у дитини єдиної системи цінностей і соціальних компетенцій. А це і ставлення до себе і своїх батьків, відношення до природи, суспільства, своєї країни тощо.

Метою виховної роботи школи є виховання громадянина України – носія цінностей та загальнолюдських надбань.

Виховна система школи передбачає реалізацію наступних завдань:

Формування в учнів правової свідомості, виховання громадської відповідальності, культури поведінки та свідомої дисципліни.

Виховання відповідального ставлення до навчання та до праці, розширення політехнічного кругозору й підготовка до свідомого вибору професії.

Фізичне удосконалення, зміцнення здоров’я й формування в учнів санітарно-гігієнічної культури.

Формування в учнів естетичної культури, розвиток умінь створювати прекрасне навколо себе, розвиток художніх здібностей і талантів дітей.

Виховання в учнів політичної свідомості, розвиток суспільної активності, формування основ громадянського світогляду.

Для реалізації цих завдань у школі розроблений план виховної роботи навчального закладу та окремі плани класних керівників, які були затверджені на засіданні методичного об’єднання класних керівників. Ці плани охоплюють всі напрямки виховання: патріотичне, правове, моральне, художньо-естетичне, трудове, фізичне, екологічне, превентивне та включають у себе календарні, традиційні шкільні свята, заходи, конкурси, міські заходи щодо втілення національної програми «Діти України», «Комплексної програми профілактики злочинності і бездоглядності», «Програми профілактики ВІЛ-інфекції», «Основні орієнтири виховання учнів 1-11 класів загальноосвітніх навчальних закладів», заходи щодо зміцнення моральності та утвердження здорового способу життя та ін.

Системний підхід до організації виховної роботи в школі дозволяє створити річний циклу шкільних традицій, які включають комплексні заходи, що проходять у шкільному колективі протягом року. Головною структурною одиницею в них є класний колектив, якому надається можливість творчої самореалізації, достатня свобода вибору змісту і форми участі в загальній справі.
В організації та проведенні свят, як правило, бере участь весь учнівський колектив, вчителі, батьки. Така співпраця є чудовою нагодою для неформального спілкування між дітьми та дорослими. Кожен учасник святкового дійства може проявити себе і як виконавець, і як організатор.

/Files/images/Фото0137.jpg/Files/images/Фото0820.jpgВідкритий виховний захід 6-го класу "Ми українці!"

/Files/images/DSCN0595.JPGТуристичні змагання/Files/images/ЗАР.PNG"В здоровому тілі- здоровий дух!"

/Files/images/Фото0694.jpgПрофілактична робота з учнями схильними до правопорушень

Кiлькiсть переглядiв: 498

Коментарi

 • Toto

  2013-09-10 07:30:47

  Shoot, who would have thugoht that it was that easy? http://fmwivfr.com [url=http://dtbgqqdedp.com]dtbgqqdedp[/url] [link=http://qqofygeh.com]qqofygeh[/link]...

 • Tucker

  2013-09-10 00:22:07

  I di'ndt know where to find this info then kaboom it was here....

 • Augusta

  2013-09-08 20:38:02

  Imsrvspiee brain power at work! Great answer! http://otfzqicc.com [url=http://eixeldlguv.com]eixeldlguv[/url] [link=http://ayrjpsqumm.com]ayrjpsqumm[/link]...

 • Jessica

  2013-09-08 12:35:51

  Free knowledge like this doesn't just help, it promote deoacrmcy. Thank you....

 • Kristen

  2013-09-07 14:58:12

  Heck yeah baeby-e keep them coming!...

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.

Новини

Опитування

Хто відвідував наш сайт?

Календар

Попередня Жовтень 2019 Наступна
ПВСЧПСН
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031