/Files/images/fotogurt.jpg

Серед багатьох дивовижних винаходів, зроблених в XIX столітті, далеко не останнє місце займає фотографія - мистецтво, що дозволило робити миттєве зображення будь-якого предмета або ландшафту.

Художня фотографія - особливий вид образотвор­чого мистецтва, головна риса якого полягає в тому, що це відносно молодий вид творчості. Фотографія, найдемократичніше із мистецтв, дає змогу зупинити ту чи іншу мить швидкоплинного життя. Знімок має відображати життя в усіх його проявах .

Подібно до інших видів мистецтва художня фотографія потребує не стільки технічних професійних навичок, скільки суто людської "іскри творчості", без якої зображення залишається холодним відображенням реальності, не привносячи ніяких творчих емоцій. Тільки тоді фотографія стає художньою, коли вона передає додатковий зміст і почуття. Сотні людей присвятили себе створенню дива фотографії. Імена багатьох з них відомі, інші назавжди залишаться безіменними. Фотографію, як і все прекрасне, можна назвати мистецтвом.

Мабуть тому, у Прибузькій ЗОШ І-ІІІ ст.. вже з грудня 2016р. почне працювати фотогурток «Юний фотограф».

В гуртку працюватиме 10 учнів.

Для роботи гуртка в школі виділено комп’ютерний клас (10 комп’ютерів), фотоапарат та карта пам’яті, а також монітор, де учні, не лише демонструватимуть свої роботи, а й вчитимуться працювати в різних програмах, зокрема у фотошопі. Такі умови нам допоміг створити

Цікавість дітей до даного виду технічної творчості з кожним роком зростає. Це легко пояснити тим, що багато хто з них хоче зафіксувати різноманітні події як шкільного так і домашнього життя. Фотоапарат є незмінним «товаришем» під час походів та туристичних змагань. Тут є можливість кожному бажаючому проявити себе. Фотографії гуртківців, при бажанні, можна обробити в різних комп'ютерних програмах, створити фотоальбом чи презентацію.

Ями будемо зацікавлювати гуртківців. Ми будемо вчитись не лише фотосправі, а й велику увагу приділятимемо профорієнтації. Знайомитись з професією фотографа, вивчати її плюси і мінуси.

Гуртківці – фотографи братимуть у майбутньому участь у різноманітних конкурсах. Наприклад: «Моя Україна», «Космічні фантазії»,"В об'єктиві натураліста)», «Первоцвіт» .

Яскраві пейзажі, чорно-білі портрети та миттєвості повсякденного життя – ось що навчаться фотографувати гуртківці. Вони навчатимуться показувати Батьківщину в номінаціях – «пейзаж», «портрет», «друзі людини», «натюрморт», «комедійне», «архітектура» та «експериментальне фото».

Основна мета участі в конкурсах:

Ø пошук та розкриття нових юних талантів ;

Ø пошук однодумців та обмін досвіду з ними;

Ø підвищення ролі фотомистецтва у морально-етичному вихованні підростаючого покоління;

Ø подальший розвиток фотомистецтва серед молоді;

Ø збільшення мережі гуртків юних фотоаматорів, сприяння збагаченню матеріально-технічної бази та художньої майстерності гуртківців;

Ø популяризація та пропаганда кращих робіт юних фотоаматорів.

Фотовиставки, конкурси — це життя для членів гуртка «Юний фотограф».

Кiлькiсть переглядiв: 658

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.