Ось і прийшло довгоочікуване літо. Прийшло у теплих променях сонця, свіжій зелені трав, яскравому і духмяному рінобарв'ї трав.

1 червня в Прибузькій ЗОШ І-ІІІ ступенів відбулось відкриття пришкільного табору "Ромашка".

Кожен загін презентував свою назву, девіз, промовку, загонову пісню а також цікаві номери художньої самодіяльності.

Діти із задоволенням малювали на асфальті.

Саме в нашому таборі діти зможуть гарно та корисно провести час, порозважатися з друзями, позмагатися у різниз видах спорту, помандрувати видатними місцями ріного краю.

1 ДЕНЬ - ВІДКРИТТЯ ТАБОРУ "РОМАШКА"

/Files/images/20170601_093002.jpg/Files/images/20170601_094735.jpg/Files/images/20170601_092610.jpg

2 ДЕНЬ - ЗЕЛЕНІ СВЯТА

Ой, земле, радістю умийся -Прийшла до нас Зелена Трійця!

Нехай Господь нам душу гріє, А поле житом зеленіє!

Празник Трійці, після Різдва та Великодня, – одне з найшанованіших свят в Україні. Його ще називають Пятдесятницею, адже Трійця відзна­чається на 50-й день після Пасхи. Назва 'Зелені свята' дуже стародавня, в їх основі лежить куль дерева, культ квітів. З святами повязані барвисті та поетичні народні обряди і звичаї.

/Files/images/20170602_100800.jpg

/Files/images/20170602_101048.jpg

3 ДЕНЬ - ДЕНЬ КОЗАЦТВА

День Козацтва бере свою історію ще з 1492 року, із першої згадки про козаків. Цього року козаки прославилися на весь світ і поклали початок літопису своїх подвигів. Це сталося після того, як вони звільнили полонених українців, атакувавши турецьку військово-морську галеру.

Свята День Козацтва і Покров Пресвятої Богородиці не дарма об’єднані в один день, адже козаки вважали цей день особливим, шанували свято Покрову і вибирали в цей день нового отамана на Козацькій Раді. Вони були впевнені в тому, що Пресвята Богородиця їх захищає, вважали її своєю покровителькою.

4 ДЕНЬ - ДЕНЬ ГУМОРУ

Світ сміху – це особливий світ. Це світ, у якому навіть ваші зажурені очі раптом починають сміятися. Французький письменник Віктор Гюго якось сказав: «Сміх – це сонце: воно проганяє зиму з людського обличчя».

Сміх – один із найсильніших захисників нашого організму від негативної дії стресу, а отже – від багатьох тілесних недуг. Під час сміху в головному мозку людини виділяються гормони щастя (ендорфіни), і ми почуваємося радісно, захищеними від усяких негараздів. Той, хто любить сміятися, хто сприймає життя іронічно, ніколи не захворіє на невроз.

5 ДЕНЬ - ДЕНЬ КАЗКИ

Казка… Як багато доброго, таємного, цікавого зберігає в собі це слово. Кожен із нас, як був малюком, із задоволенням слухав, коли йому читали чи розповідали казки. Правильно говорять «Тисячі речей забудете, а тих хвилин, коли вам люба мама чи бабуся розповідали казки, не забудете».

Казка – це добре, розумне, вічне.

-Сьогодні ми разом побуваємо у світі казки чарівної. Всі казки вчать нас відрізняти хороше від поганого, поважати добро, правду і боротися зі злом і кривдою.

6 ДЕНЬ - ДЕНЬ КРАСИ

Краса врятує світ. Так говорять уже багато років. Намагаючись звеличити красу життя, люди не тільки почали писати вірші і музику, а й придумали спеціальне свято —Міжнародний день краси.

7 ДЕНЬ - ДЕНЬ ЗДОРОВ'Я ТА СПОРТУ

Не можемо прожити ні дня без спорту!

Нам сонце світить з висоти!

Досягнем ми всесвітнього рекорду!

І збудуться всі мрії і надії!

Спорт здоров»сила. В програму дня включені веселі естафети, загадки, пісні на виявлення найсильнішого, найспритнішого, най витривалішого з використанням різноманітного інвентарю.Діти полинули і в історію виникнення Олімпійських ігор.

8 ДЕНЬ - ДЕНЬ МУЗИКИ

Діти взяли участь у концерті «Хай лунає пісня на добро» та були активними учасниками шоу-програми «Караоке на майдані».

9 ДЕНЬ - ДЕНЬ ІНДІАНЦЯ

В країнах Перу, Болівія, Еквадор відзначають "День Індіанців". Це дуже гарне свято, з красивими костюмами і цікавими народними традиціями. Індіанську тему можна використовувати і для дитячого заходу.

10 ДЕНЬ - ДЕНЬ ЮНИХ ТАЛАНТІВ

В пришкільному таборі «Ромашка» пройшов День юних талантів:

· Фестиваль «Калинівчани мають таланти»;

· Конкурс емблем «Мій талант»;

· Презентація юних поетів, музикантів, художників, спортсменів;

· Танцювальний конкурс «Майданс».

Учні всіх загонів розкрили та показали свої таланти: співали, танцювали, розповідали літературні вірші, взяли участь у рухливих конкурсах.

11 ДЕНЬ - ДЕНЬ ОХОРОНИ НАВКОЛИШНЬОГО СЕРЕДОВИЩА

Всесвітній день охорони навколишнього середовища був заснований Генеральною асамблеєю ООН в 1972 році й з тих пір відзначається всім світовим співтовариством щорічно. Приводом до проведення цієї всесвітньої акції послужило звернення, що надійшло 11 травня 1971 року генеральному секретареві ООН. Звернення підписали 2200 діячів науки й культури з 23 країн світу. Вони попереджали людство про безпрецедентну небезпеку, що загрожує йому у зв'язку із забрудненням навколишнього середовища.

12 ДЕНЬ - ДЕНЬ РОЗВАГ

Звичайні дискотеки дуже швидко набридають, бо вони одноманітні, іноді нудні.

Якщо організуватитематичні танці — мавп, слонів, па­пуасів, індіанців, слов'ян, тобто з твор­чою основою, — це приносить свої результати.

Кожний загін збирається в коло – і вперед.Звучить різна популярна музика.А ми танцюємо... наприклад, як журавлі, інші як папуаси. Виходить дуже цікаво.

13 ДЕНЬ - ДЕНЬ ВВІЧЛИВОСТІ

У середньовічних лицарських романах про короля Артурарозповідається ,що на королівських банкетах лицарі сідали за круглий стіл , щоб не було суперечок з приводу того , хто сидить на почесному кінці столу ,а кому дісталося непочесне місце.Згодом круглий стіл став неодмінниматрибутом на міжнародних конференцій, дипломатичних перегонів. Вислів « сісти за круглий стіл» тепер означає почати доброзичливий обмін думками , миролюбні переговори.

У нас є чудова нагода сісти за наш імпровізований круглий стіл для серйозної розмови про правила ввічливостііхорошого тону.

Діти ,запрошую вас стати учасниками занять у« Школі ввічливості».

14 ДЕНЬ - ДЕНЬ ПРОЩАННЯ "ТАБІР ДОПОБАЧЕННЯ"

Табір, до побачення

І за все спасибі,

За липу пахучу,

Парк зеленокрилий.

На твоєму сонечку,

На твоєму хлібі

Скільки сил набрались ми,

Як поздоровіли!

Кiлькiсть переглядiв: 807

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.