З історії освіти села Прибужжя/Files/images/RSCN6705.JPGНаша улюблена Прибузька школа

До революції 1917 року у Прибужжі діяла двокласна церковно-приходська школа. Учителем у ній був дяк. Нав­чалися тут переважно діти заможних се­лян. Паралельно з нею діяла і невеличка земська школа, в якій було три класи, її відвідувала незначна кількість дітей приблизно 63 чоловіки. На всю школу був лише один учитель.

Семирічна школа була заснована у 1928 році і перший випуск у ній відбувся у 1934 році.

/Files/images/DSCN0001.JPG

По закінченні Великої Вітчизняної війни школа відновила роботу. У 1951 році перейшли на восьмирічний термін навчання. Розміщувалась школа спочатку у п'яти невеликих приміщеннях по вулиці Леніна.

З 1956 року школі передано примі­щення колишнього дитячого будинку (раніше — маєток пана Мартиновського). Навчання відбувалося у дві зміни, допо­ки методом народної будови не звели третій корпус школи.

У 1975 році школа святкувала ново­сілля у щойно зданому будівельниками приміщенні, де вона функціонує й донині.

Прибузька загальноосвітня школа є однією з кращих шкіл району, адже тут працювали і працюють творчі, віддані своїй справі педагоги, зростають розум­ні і здібні учні. За роки існування школи є про що пригадати, є чим пишатися: це

  • призові місця у районних та обласних змаганнях,
  • вагомі здобутки в оволодінні знаннями у Малій академії наук,
  • призові місця у різних конкурсах та фестивалях,
  • численні спортивні досягнення.

У 2001-2002 навчальному році наша школа посіла перше місце у рейтингу се­ред шкіл району. Учителі школи є по­стійними учасниками і призерами конку­рсів "Шукаємо молоді таланти", "Учи­тель року" тощо.

Прибузька школа, школа у селі Прибужжя, Прибузька загальноосвітня школа, Прибузька ЗОШ I-III ст.

Кiлькiсть переглядiв: 694

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.