За допомогою спонсорських коштів діти харчуються двічі на день. Кількість дітей, охоплених перебуванням у таборі, становить 110 дітей.

Серед них такі категорії:

  • учасники та переможці районних та обласних олімпіад, змагань, конкурсів;
  • діти працівників соціальної сфери та агропромислового комплексу;
  • діти-сироти;
  • діти, які опинилися в складних життєвих ситуаціях;
  • діти з багатодітних сімей;
  • діти з малозабезпечених сімей;
  • діти, позбавлені батьківського піклування;
  • діти, які перебувають на диспансерному обліку.

Роботу табору сплановано цікаво, з врахуванням інтересів дітей.

У таборі кожен день - тематичний. Так, наприклад, День Здоров'я та Спорту, День Ввічливості, День бантика.

При таборі працюють студії, створені за співучасті працівників Будинку Культури: художня, театральна, "Умілі ручки". Працюють комп'ютерний та вокальний гуртки, спортивна секція.

В кінці кожного дня підводяться підсумки, бесіди з техніки безпеки.

Життя в таборі весело вирує - діти з радістю відвідують "Ромашку"!

Перебуваючи в пришкільному таборі 10.06.2015 р. учнями 5 загону була здійснена екскурсія до Доманівського історико-краєзнавчого музею.

Дуже привітно зустріла дітей завідувач музею В.М. Скорбенко. Учні уважно слухали розповіді про події Великої Вітчизняної війни, які відбувалися на території Доманівщини, про трагедії холокосту.

Діти ділилися враженнями від почутого і побаченого. Особливо приємно було дізнатися про свого земляка, Героя Радянського Союзу - Ю. Дороша.

Екскурсія стала справжнім задоволенням для школярів.

Весело та гамірно проходить відпочинок в таборі «Ромашка» і разом з цим з цим діти не забувають про тих, хто оберігає та захищає їх.

Нещодавно в таборі відбулася зустріч з воїном – добровольцем АТО, мешканцем с.Прибужжя Красіловським Сергієм. Сергій розповів дітям про нелегкі та хвилюючі моменти, які переживають бійці, захищаючи Україну.

Діти уважно слухали воїна, затамувавши подих. Сергій подарував їм прапор з побажаннями воїнів АТО, які разом з ним воюють.

На прощання, діти побажали Сергію повернутися живим, а він лише непомітно втер скупу чоловічу сльозу./Files/images/ато.jpg

9 червня табір «Ромашка» відзначав День здоров’я і спорту. Визначним моментом цього дня стали Малі Олімпійські ігри. Метою цього заходу було вдосконалення навичок в бігу, розвиток швидкості і спритності, виховання морально – вольових і психологічних якостей особистості.

Змагання проводилися між п’ятьма загонами. Види змагань були різноманітні, наприклад: висадка картоплі, стрибки з затиснутим м’ячем між колінами, біг з кеглями та багато іншого. Кожний загін отримав винагороду – це символічні медалі за витривалість, за сміливість, за швидкість.

Учасникам та вболівальникам ця гра сподобалась, тому що до кінця табірного дня емоції не вщухали, отже діти наші обрали здоровий спосіб життя.

/Files/images/P_20150610_102115.jpg

В таборі «Ромашка» кожний день має свою назву та відповідні заходи. Так, наприклад, і в День звичаїв та обрядів загони здійснили екскурсію до місцевого храму Іоана Богослова, де отець Михайло розповів дітям про обряди та звичаї нашої місцевості.

В день бантика і веснянок і веснянок була проведена презентація загонів, де діти показували свої оригінальні бантики та веселі веснянки, також в цей день відбувався конкурс малюнків на асфальті «Літо – літечко» в якому діти показували свої таланти та творчість.

Цікаво пройшли в таборі День фантазера, де діти перевтілилися і інопланетян. День краси, де відбувався парад віночків, створених власними руками. В День охорони навколишнього середовища, відбулася виставка творчих робіт «Природа і фантазія», в День Ввічливості діти спілкувалися, вживаючи чарівні слова, в День туризму вчилися орієнтуватися на місцевості. Кожний день табір «Ромашка проводить цікаво та корисно».

/Files/images/P_20150609_101950.jpg

Кiлькiсть переглядiв: 444

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.